Kdy tak Česko převzalo kulturu z Afriky

„Dva hlíněné talířky, prosím,“ řekla mladá žena u pultíku. Prodavačka v Tesku je podala a pouze mrknutím oka naznačila, že mladé ženě fandí. „V panelovém činžáku už roztáhnuté pusy má každý, to budou sousedi čumět,“ myslela si dívka. České úřady mezitím uzákonily nový předpis: „Vyrvěte si přední dva zuby.“ Za porušení hrozí, že lidé nebudou ošetřeni, protože lékaři už nechtějí lidem otevírat pusy.
„Trubičky pro případnou umělou výživu budeme podávat právě tímto otvorem,“ pochvaluje novelu ministr zdravotnictví. První dáma Česka se dnes vrací z udílení certifikátu do Guinessovy knihy rekordů. Měla tak velký a roztáhnutý ret, že dostala i diplom. Česko slaví. Lidé na ulicích podávají z nostalgie velbloudí krev smíchanou s mlékem a turisti kroutí hlavami „vždyť tu máte vodu.“ Pronesl starší pán z Německa. „No jo pane, ale dneska je den velbloudí krve,“ češi jsou pyšní, že přišli na způsob jak v dávných dobách dokázali přežít bez vody. Všude jsou vyvěšení vlajky s mouchou CE-CE, která nás chrání od byrokratů z Unie Evropské. Nechtějí sem jezdit a vyhodila nás. Ale zaplať mouše CE-CE. Vrátili jsme se ke kořenům.
Kdyby česko mělo takovouhle minulost a vraceli se k nim. To by byl GÓL. A myslím, že dobréj. První začátek nové historie by mohlo být zvolení Vladíra Fráze prezidentem.
Gracián Svačina – Zámeček