Kluby - Jihomoravský krajMOK Klub cestovatelů v Brně

Útulná nekuřácká čajovna a salónek v restauraci Klub cestovatelů je ideálním prostorem pro pořádání multikulturních aktivit. Svojí příjemnou atmosférou dokonale doplní zajímavé workshopy a zanechá v návštěvnících cestovatelské nadšení z poznáníneznámého. Zázemí poskytuje kuchyň pro přípravu exotických specialit, projektor a ozvučení pro dokreslení atmosféry. Oblíbené místo setkání brněnských cestovatelů..

Adresa: Veleslavínova 14 (15m od zastávky Jungmannova – tram. č.1 a 6), Brno – Královo pole 612 00
http://www.hedvabnastezka.cz/klub-cestovatelu-brno

Kontaktní osoba: Petr Hradil


MOK Studio ZEN v Brně

Prostor jako stvořený pro workshopy orientálních tanců. Velký sál s obřím zrcadlem je připraven pro poznání tanců a hudby ze všech koutů světa. Skvělá akustika a profesionální lektorky jsou zde připraveny pro dokonalé poznání vybraných tanců. Možné ukázky kostýmů a pořádání tanečních kurzů pro děti i dospělé.

Adresa: Botanická 53a, Brno 602 00
Kontatktní osoba: Tereza Klementová


MOK Centrum Tučňáka Toma v Brně

Centrum Tučňáka Toma je volnočasové a vzdělávací centrum, které má dveře otevřené pro každého. Především je to ale splněný sen jednoho člověka. Je to důkaz toho, že pokud něco chcete a půjdete za tím, tak to dokážete. A naším cílem není jen vzdělávat a besedovat, ale také dodávat odvahu, sebevědomí a pomáhat tam, kde je to potřeba. Jedna ze základních myšlenek centra je respektovat jedinečnost každého z nás. A náš nedirektivní přístup platí zvlášť v tom, pro koho jsme určeni. Prostě pro každého, kdo má zájem. Děti, mládež, dospělí, senioři, rodiče, lidé se zdravotním postižením …

Adresa: Antonína Slavíka 1, Brno 602 00
www.tucnaktom.cz
Kontaktní osoba: Leila Tuček


New Bej Club

New Bej Club je otevřený klub při Středisku volného času Ivančice, který se nachází v Nových Bránicích. S New Bej Clubem jsou spojené různé akce, tábory a výlety. Ale hlavně je to místo pro Vás! Naleznete zde mnoho možností jak se pobavit, vzdělat se i odpočinout si. Nabízíme vám moderně zařízený interiér s nejnovějším vybavením. Do vybavení klubu patří xbox, fotbálek, šprtec, pingpong, kulečník, kuželky, deskovky (activity, bomb, karty, carcassone a další), pro výtvarníky máme fixy, pastelky, vodovky, pc.

Vedoucí klubu: Mgr. Tomáš Holý, 777 89 26 55tomasholyy@seznam.cz

www.newbejclub.webnode.cz

Nové Bránice 7, 66464


MOK ICM R-klub mládeže v Ivančicích

ICM a R-klub mládeže byl otevřen 4.12.2010 v nových prostorách SVČ Ivančice. Je to otevřené zařízení pro všechny mladé teenagery. Prostory jsou určené pro mládež, která se zde může volně scházet a využívat smysluplně svůj volný čas. Nabízíme pestrou škálu aktivit, činností a vybavení, které může mládež využívat.

Adresa: Kounická 70, Ivančice 664 91
Kontaktní osoba: Jan Dvořák (rklub@seznam.cz, dvorak@svcivancice.cz, 603 452 864, 733 373 527)


SOS VESNIČKY BRNO - MEDLÁNKY

Pro naše děti pořádáme pravidelné týdenní kroužky, lyžařský výcvik, víkendové výlety, sportovní i kulturní akce či dílny a nezapomínáme ani na jejich vzdělávání. Některé z našich aktivit jsou určeny i pro veřejnost, například divadelní představení či sportovní akce pro děti. Lidé z blízkého okolí rovněž mohou se svými malými dětmi využívat naše dvě menší hřiště s prolézačkami přímo v areálu vesničky.


 

Adresa: SOS DV Brno - Medlánky, Borůvková 11, 612 00 Brno - Medlánky


Kontakt: Marcela TroubilováMOK Městská knihovna Šlapanice

Dětské oddělení knihovny ve Šlapanicích není pouze zázemím pro mladé náruživé čtenáře, ale i místem setkání a konání různých aktivit a programů pro děti a mládež. Příjemná atmosféra a horlivé nasazení zaměstnanců utváří ideální prostředí pro volný čas. Prostory jsou vhodné jak pro projekci fotografií, sledování filmů tak i pro pohybové aktivity, jakou jsou taneční workshopy.

Adresa: Masarykovo náměstí 6, Šlapanice 664 51
www.naseknihovna.cz/slapanice
Kontaktní osoba: Rostislav Faber